İşçilik Maliyet Hesaplama

İşçilik Maliyet Hesaplama Sistemi

Patenti ve yazılımı tarafımıza ait olan bu ürün ile, çalışanların parmak izini kullanarak, işçilik maliyeti hesaplamada bir adım önde olacaksınız.

Üretim yapan firmaların birçoğunun sorunu haline gelen Üretim ve İşçilik Hesaplama konusunda, geliştirmiş olduğumuz donanım ve yazılımımız, sizlere işçilik maliyeti konusunda destek olacaktır.

Programımız, parmak izi okuyuculu kiosk donanımından oluşmaktadır. Üretim hattında başlayan her imalatın toplam üretim saati, çalışan işçi sayısı ve işçilerin maliyetleri programımızca kaydedilmekte ve daha sonrasında raporlanmaktadır.

Üretimin başlaması, personelin parmak izini okutması ve çalışacağı projeyi seçerek gerçekleşmektedir. Okuma işleminin ardından, çalışma saati işler. Personel çalışmasını sonlandırdığı zaman tekrar parmağını okutarak çalışma saatini durdurur.

Rapor alındığında, ilgili imalatı gerçekleştiren personel sayısı, imalat süresi, imalatın durma süresi ve personel maliyeti hesaplanabilmektedir.

İmalatın durma süresi ve sebepleri de ayrıca programa girilmekte, durma sebepleri raporlanmakta ve imalatın daha da hızlandırılması için gerekli olan eksik malzeme veya personel temini hızlandırılabilmektedir.

Üretim hattındaki personelinizin imza yerine, kesin sonuç veren parmak izi ile çalışması firmanızın geleceğine iyi bir yatırım olacaktır.

Kiosk Cihazımız