Diş Poliklinik Hasta Takip

Diş poliklinikleri için yazmış olduğum program sayesinde, hasta takiplerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Program içerisindeki bazı modüller şu şekildedir:

  • Dashboard
  • Hasta Yönetimi
  • Doktor Yönetimi
  • Hizmet Yönetimi
  • Fatura Yönetimi
  • Randevu Yönetimi
  • SMS Yönetimi
  • Tanımlamalar
  • Raporlar

Dashboard sayesinde, gün içinde randevusu olan hastaların işlemleri, ödeme detayları, muayene detayları vb gibi bilgileri anında ekranınızda görebilmektesiniz.

Hasta Yönetimi ile, hastalarınıza ait tüm bilgileri kayıt ederek, çok hızlı bir şekilde bu detaylara ulaşabilmektesiniz.

Hasta detay bilgileri arasında; Geçirdiği Ameliyatlar, Kullandığı İlaçlar, Bulaşıcı Hastalıklar, Gebelik vb. gibi önemli detaylar yer almaktadır.

Hasta Muayene Takip Ekranında tüm detayları görebilirsiniz.

Hasta Cari Hareketleri ve Bakiye bilgileri ekranı.

Doktor Yönetimi Modülü ile, poliklinik doktorlarınızın tanımları, iletişim bilgileri randevu işlemleri için renk katalogları, günlük hasta listelerinin mail ile iletilmesi için mail bilgi girişlerinin yapılması çok kolaydır.

Hizmet Yönetim Modülü sayesinde, polikliniğinizde vermiş olduğunuz hizmetlerin maliyetlerini tutabilirsiniz. Hastalarınıza fatura keserken buradaki maliyetleri ya da manuel olarak yazacağınız maliyetleri kullanabilirsiniz.

Fatura Yönetim Modülü ile, hastalarınıza fatura kesebilirsiniz. Hazırladığınız faturalarınızı dotmatrix ya da toner-mürekkepli yazıcılarda yazdırmanız mümkündür.

Randevu Yönetimi ile, hastalarınıza randevular tanımlamanız mümkündür. Her doktorun bir renk kataloğu mevcut olduğundan dolayı, randevu ekranında, hangi doktorun randevuları daha yoğun ya da, saatleri uygun görebilirsiniz.

Randevu verilen hastaya anında SMS gitmekte ve randevu günü konusunda bilgilendirilmektedir. Ayrıca, hastanın randevusunun olduğu günün sabahında da, hastalara tekrar SMS ile otomatik olarak randevu hatırlatması yapılmaktadır.

Kullanıcı, Hastalıklar, Alerjiler gibi bilgilerin tanımlandığı modülümüz.

Hastanın diş tedavisinde uygulanacak olan işlemler için ekrana gelen seçim modülünden bir görüntü.

 İmplant yapılmış Diş

 Kanal Tedavisi Yapılmış Diş

 İşlemi Tamamlanmış Diş

 İşleme Alınacak ve Planlanan Diş

 Normal Diş

Diş Poliklinikler için hazırlanan bu programı, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Program çoklu kullanıcı olarak tasarlanmıştır.